FinansP.com

Türkiye İş Bankası Maaş Anlaşmalı Ayrıcalıkları Nelerdir

Türkiye İş Bankası Maaş Anlaşmalı Ayrıcalıkları Nelerdir

Türkiye İş Bankası Maaş Anlaşmalı Ayrıcalıkları Nelerdir ? Türkiye İş Bankası insanların en çok tercih ettiği ve müşteri kitlesi açısından da adından söz ettiren bir banka olarak karşımıza çıkıyor. İş Bankası müşterilerine yaptığı maaş ödemeleri ile müşterilerine hem birçok fırsat sunuyor hem de müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor. İş Bankası ile müşterilerin maaşları tabiri caiz ise 7/24 ellerinin altında hazır bir şekilde bulunuyor.

İş Bankası’ndan maaş alan müşteriler ya bankaya giderek ya da bankanın ATM’lerine giderek kısa sürede para çekme işlemlerini tamamlayabiliyor. Hatta banka müşterilerinin ATM’ler üzerinden yıl boyu istedikleri zaman diliminde para çekme işlemleri başta olmak üzere diğer tüm bankacılık işlemlerini de tamamlayabiliyorlar.

Mobil Ağ Üzerinden Bankacılık İşlemleri

Türkiye İş Bankası müşterilerine mobil ağlar üzerinden de destek sağlayan bankalar arasında yer alıyor. Bankanın anlaşmalı maaş ayrıcalıklarını müşteriler mobil ağ üzerinden de kullanabiliyor. Maaşlarını İş Bankasından alan müşteriler mobil ağ üzerinden TC kimlik numaraları ve belirlemiş oldukları şifre ile diledikleri işlemleri gerçekleştirebiliyorlar. Banka müşterileri telefonlarına yükleyecekleri İşcep uygulaması ile birçok bankacılık işlemlerinden de haberdar olabiliyor.

Uygulama sayesinde kullanıcılar vadeli hesaplarını, vadesiz hesaplarını, para transferlerini, yapacakları ödemeleri, kredi kartı borçlarını, borsa işlemlerini cep telefonları üzerinden yönetme fırsatı yakalıyor. İşcep Uygulaması dışında banka müşterileri internet bankacılığı ile de diledikleri işlemi yaptırmanın kolaylığını yaşıyor.

Bankanın Müşterilerine Sunduğu Avantajlar

İş Bankası müşterilerine sağladığı hizmetlerin dışında yine müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek adında birçok farklı hizmet seçeneğini müşterileriyle buluşturuyor. Bankanın sunduğu maaş anlaşma ayrıcalıkları ve diğer hizmetlerden yararlanmak için banka müşterisi olmak yeterli.

Müşteriler dışında kurumsal olarak hizmet alan büyük şirketler de bankanın hizmetlerinden ve avantajlarından yararlanabiliyor. Ayrıca maaş anlaşma ayrıcalıkları ile İş Bankası müşterileri ek hesap seçeneği ile vadesiz hesaplarında yeterli bakiye olmasa bile para çekme, otomatik ödeme, para transferi vb. gibi çok sayıda işlemi de gerçekleştirme fırsatından istifade edebiliyor.

Kredi Kullanımı Noktasında da İş Bankası Müşterilerinden Yana

İş Bankası vasıtası ile maaşlarını alan müşterilere banka tarafından tüm ihtiyaçları için kredi desteği sağlıyor. Banka tarafından sağlanan bu kredi desteği ile avantajlı faiz oranları ile dikkat çekiyor. Banka müşterileri, ister küçük gereksinimleri için isterlerse de büyük gereksinimleri için para çekmeleri durumunda uygun faiz seçeneklerinden yararlanabiliyor. Nakit olarak yaşanan sıkıntılar dışında ev alırken, araç alırken, tatil planı yaparken, eğitim ihtiyaçları ya da evde bulunan eşyalarını yenileme planı yapan kişiler de bankanın sağladığı uygun faiz seçeneklerinden yararlanabilirler. Geri ödeme noktasında da müşterilerine gerekli kolaylığı sağlayan banka her noktada müşterilerin memnuniyeti kazanmış durumda bulunuyor.

Maximum Mobil Uygulaması

İş Bankası’nın kredi kartı seçeneğinden yararlanan ve maaşlarını bu bankadan çeken müşteriler kredi kartları ile yaptıkları harcamaları takip edebiliyorlar. Maximum mobil uygulaması ile müşteriler; ödemelerini taksitlendirebilir, erteleyebilir veya bankanın müşterilerine sunduğu kampanyalar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirler. Maximum Mobil sayesinde müşteriler temassız olarak ve QR kod okutarak ödeme yapabiliyor. Sizde İş Bankasının sunduğu bu uygulamayı indirerek bankanın sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Banka Kartınız Kısa Sürede Hazır

İş Bankası ile maaşlarını alan müşterilere banka tarafından kart veriliyor. Bankamatik kartı olarak bilinen bu kart, müşterilerin belirtmiş oldukları adrese gönderiliyor. Kısa sürede basımı gerçekleştirilen kartı, banka kısa sürede adresinize gönderiyor. Bankamatik kartlarını kullanan İş Bankası müşterileri, hesaplarına ulaşarak hesap hareketlerini kontrol ediyorlar. Ayrıca yurt dışında da kullanılabilen bankamatik kartları ile müşteriler Electron ya da Maestro amblemi bulunan ATM’lerden de para çekebiliyor.

iş bankası’ndan emekli olanlar ne kadar maaş alıyor
İs Bankası maaş Kartı
İş Bankası Maaş müşterisi Kredi hesaplama
İs Bankası maaş Kartı başvurusu
Maaş talimatı ne zaman hesaba geçer
İş Bankası emekli maaşı hafta sonu
İş Bankası maaşları saat kaçta yatıyor