FinansP.com

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar – öğrenciye kredi kartı veren bankalar ve limitleri – öğrenciye kredi kartı veren bankalar


 

Kredi kartı aidatı olmaması, çeşitli kampanyaları beraberinde getirmesi gibi özellikleriyle öğrencilerin tercih edebileceği çeşitli kredi kartları mevcuttur. Tüm bankaların öğrenci kredi kartlarını, avantajlarını ve kart özelliklerini yazımızdan detaylı inceleyebilirsiniz. Öğrenci kartlarından kart ücreti alınmamaktadır.

İş’te Üniversiteli Kredi Kartı

Aidat ve yıllık kart ücreti olmayan İş’te Üniversiteli kredi kartından 18 yaş ve üzeri tüm öğrenciler yararlanabilir. Alışveriş yaptıkça MaxiPuan kazandıran bu karta başvurularınızı online bankacılık sistemleri üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca AİDATSIZÜNİK yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C Kimlik Numaranızla birlikte 4402’ye SMS atmanız da yeterlidir. İş’te Üniversiteli kredi kartı özellikleri şunlardır:

Yıllık kart aidatı yoktur

ÜniversiTEB Bonus Card

Türkiye Ekonomi Bankası ÜniversiTEB kredi kartına başvurmak için 0850 200 0666 numaralı çağrı merkezini aramak yeterlidir. Kart kullanımı sırasında üniversite öğrencileri sinema ve tiyatro etkinlikleri için %50 indirim fırsatından yararlanır. Karta bağlı hesap açılması durumunda aileniz tarafından gönderilen havale işlemlerinde işlem ücreti talep edilmemektedir. Ayrıca hediye, çiçek, konser bileti gibi gönderimlerde kredi kartıyla yapılan ödemelerde kargo ücreti talep edilmez.

Axess exi26-Akbank Öğrenci Kredi Kartı

Akbank Axess exi26 kredi kartı ile sana özel kampanyalardan yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Öğrenciler için tasarlanmış bu kredi kartına ücretsiz olarak sahip olursunuz. Kredi kartı yıllık aidatı ise ilk gönderimde talep edilmez. 2. yıl periyodunda 20 TL kredi kartı yıllık kart aidatı kart ekstresine yansıtılmaktadır. Axess exi26 öğrenci kredi kartı ile 50 TL ve üzeri alışverişleri 4-12 ay vade ile taksitlendirebilir, alışveriş yaptıkça chip para kazanmaya devam edersiniz. Başvuru için öğrenci belgesi ve nüfus cüzdanı ile Akbank Şubesi’ne gitmeniz gerekiyor.

Kredi Play-Yapı Kredi Bankası Öğrenci Kredi Kartı

Online kredi kartı başvurusunda bulunabileceğiniz Yapı Kredi öğrenci kredi kart Kredi-Play için Telefon bankacılığını da arayabilir veya SMS ile başvuru yapabilirsiniz. SMS ile başvuru için tek yapmanız gereken PLAY yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C kimlik numarasıyla birlikte 4407’ye SMS atmaktır. 100 TL’ye kadar nakit çekebileceğiniz gibi Kredi Play kartınızın taksitli nakit avans özelliğinden de yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank Like Card

18-28 yaş aralığındaki öğrencilerin yararlanabildiği Like Card başvurusu Vakıfbank online işlemlerden başvurunuzu hızla yapabilirsiniz. Like Card yıllık kart ücreti 12 TL’dir. Ekstrelerini e-posta yoluyla alan öğrencilerden yazılı ekstre ücreti talep edilmez. Kartın kampanyalarından bazılarına değinecek olursak; harcama sözüne karşı 150 TL’ye varan indirimler, sinema biletinde %50 indirim, 100 TL ve üzeri tek çekim harcamaları 9 aya kadar uygun faiz oranlarında taksitlendirme yalnızca bazılarıdır.

Yukarıda belirtilen kredi kartlarından yalnızca öğrenciler yararlanabilmektedir.