FinansP.com

iş Bankası cep anahtar iptal etme

iş Bankası cep anahtar iptal etme

iş Bankası cep anahtar iptal etme Mobil Anahtar, mobil cihazlarda çalışan ve “Bir kullanılan Şifre” oluşturan ücretsiz bir uygulamadır.

Internet Şubesi, Telefon Şubesi ve İşcep kanallarını kullanabildiğinizden “Cardless Operation” menüsünde bir kart kullanmadan Mobile Key ile Bankamatik’lerden para çekebilirsiniz.
kullanım

• Mobil Anahtar, mobil bankacılık uygulamamız İşCep’e dahildir. Iscep telefonunuza kurulmamışsa tarayıcınıza www.isbank.com.tr yazarak indirebilirsiniz.

Cep Anahtar iş Bankası

• Yüklemeden sonra, kullanmak için Mobil Anahtarı etkinleştirmelisiniz. Aktivasyon için IsCep’te Mobil Anahtar menüsüne girdikten sonra, ilgili bilgileri girmeniz ve 6 basamaklı Mobil Anahtar Kodunuzu oluşturmanız gerekecektir.

İşcep

• Hem Bireysel hem de Ticari İnternet Şubesini kullanıyorsanız veya birden fazla şirketin Ticari İnternet Şubesini kullanıyorsanız, aynı Mobil Anahtarı ile giriş yapabilirsiniz.

• Aynı Mobil Anahtarı hem Kişisel İnternet Şubesi hem de kullanıcı olarak tanımladığınız tüm ticari şirketler biçiminde Perakende ve Mobil Ortam’daki “Ayarlar” menüsündeki “Mobil Anahtar> Mobil Anahtar Kullanıcısı” menüsünü kullanarak tanımlayabilirsiniz. Ticari İnternet Şubeleri.

• Ticari İnternet Şubesi kullanıcıları, istedikleri takdirde kullanıcı olarak tanımlandıkları her şirketin Ticari İnternet Şubesi için ayrı bir Cep Anahtarını veya ortak bir Cep Anahtarını kullanabilir.

Dikkat Edilecekler

• Cep telefonunuzu unuttuysanız veya kaybederseniz veya telefonunuz çalınırsa, Mobil Anahtarınızı iptal etmek için 0850 724 0 724 numaralı telefonu aramanızı öneririz.

• Cep telefonunuzu değiştirmeniz gerekiyorsa, IsChip uygulamasını yeni telefonunuza kurmanızı ve içindeki Mobil Anahtarı etkinleştirmenizi öneririz. Etkinliği tamamladığınızda, eski telefonunuza yüklemiş olduğunuz Mobil Anahtarınız devre dışı bırakılacaktır.

• Mobil Anahtarını kullanırken, Anahtarsız Şifrenizi unuttuğunuzda Mobil Anahtar Kodunuzu yanlış beş kez yanlış girmeniz veya yeniden etkinleştirmemiz gerekecektir.