FinansP.com

internet-ten Ne Satabilirim

internet-ten Ne Satabilirim

internet-ten Ne Satabilirim , İnternetten satış yapmak çok iyi bir yaratıcılık ticari zeka, azim ve çalışkanlık gerektirir. Aslında internet ortamındaki ticaretin geleneksel ticaretten temel olarak hiçbir farkı yoktur. Müşteriler internetteki ürününüze gerçekte bakıp  inceleyemediği için fotoğrafta iyi göründüğünü ve her açıdan çekilmiş fotoğrafının olmasını ister. Hatta bazı ürünlerin nasıl kullanılacağını öğrenmek için video olması önemlidir.

Yapılan bir e ticaret araştırmasına göre videolu satış yapanların videosuz satış yapanlara göre ortalama %220 daha fazla ciro elde ettiğini göstermektedir. Yani siz ürünü müşteriye  kadar iyi ve kaliteli sergilerseniz o kadar iyi satacaktır. İnternet-te ne satabilirim? İnternet üzerinden hangi ürünler daha çok satılıyor? gibi soruları siz de merak ediyorsanız bu yazıda rahatlıkla bulabileceksiniz.

Paleo Gofret

Paleo diyeti, insanların ilk çağlardaki temel beslenme düzeninin ve şeklinin insan doğasına en uygun olduğunu düşünüyor. Bu sebeple dünyada pek çok kişi paleo diyet yapmaya ve bu şekilde beslenmeye başlamışlardır. Bu nedenle Paleo diyeti ile ilgili ürünlerin internetteki satışı 2019’da epey hızlanmıştır. İnternetten ne satabilirim diye düşünüyorsanız Paleo gofret tam size göre. Paleo gofret insanların ilk çağlarda beslendiği maddelerden yapılmış
bir gofret türüdür. İnternet ortamında satışları epeyce artan Paleo gofreti satmayı deneyebilirsiniz.

Atkı

Oldukça klasik bir eşya olan atkı internette 2019 yılında satışı en çok artan eşyalardan biridir. Özellikle erkekler arasında da giderek yaygınlaşan bir eşya olan atkı daha fazla talep görmeye başlamıştır. Eğer iyi bir pazarlama stratejisiyle ürün oluşturabilirseniz bu yılın en çok atkısını siz satabilirsiniz. Bence internette ne satabilirim diye düşünenler için iyi bir ürün.

Ahşap Gözlük

Hiç ahşap gözlük olur mu dediğiniz duyar gibiyim ancak ahşap gözlükler dünyada satışı iyice artan ürünlerden biridir. Şuanda Çin’de bulunan bir e ticaret sitesi olan Alibaba.com üzerinde 555 firma 22.600 farklı ahşap gözlük modeli üretiyor ve satıyor. Maliyetleri düşük olduğu için kar marjı epey yüksek. Bu işe girerseniz 2019’un kralı olabilirsiniz.

Tayt

Tekstil düşük maliyet yüksek satış fiyatı nedeniyle her zaman iyi kazandıran ve yüksek talebin olduğu bir iştir. Eskiden insanlar hazır elbise bulamıyorlar ve terziye gidip diktiriyorlardı. Bugünler de ise herkes istediği modeli istediği bedende bulabiliyor, tayt da bunlardan yalnızca biri. İnternette ne satabilirim diyorsanız 2019 için tayt oldukça iyi bir seçim gibi görünüyor.

Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan cevizi yağı genellikle kozmetik amaçlı pek çok ülkede kullanılıyor. Ancak döviz kurundan dolayı ülkemizde oldukça pahalı fiyatlara satılıyor. Örneğin 1 kilogram hindistan cevizi yağı yaklaşık 100 TL gibi bir rakama tekabül ediyor. Fiyatlarının pahalı olması da her kesimden insanın kolayca ulaşamayacağı anlamına geldiğinden güzellik merkezleri için vazgeçilmez bir fırsat. Pek çok güzellik merkezi hindistan cevizi yağı ile güzelleştirici formüller uyguluyor ve tüm bunlar hindistan cevizi yağının satışlarını artırıyor. İnternette ne satabilirim diyenler için ben hindistan cevizi yağı diyorum.

Su Geçirmez Telefon Kılıfları

Artık hemen herkes su altında çekim yapmaya başladı. Hatta su altına inip aile pozu verenler bile var. Tabi telefonların %90’ı su geçirmez özelliğe sahip değil. Bu nedenle su altında çekim yapabilmek için su geçirmez telefon kılıflarına ihtiyacınız var. İnternette su geçirmez kılıfları rahatlıkla 10-20 TL’ye bulabilirsiniz ancak kaliteli ürün satmanız sizin için çok daha karlı olacaktır. Kaliteli ve fiyatının uygun olduğunu düşünüdüğünüz kılıfları toptan alıp satmaya başlayabilirsiniz.

Powerbank

Artık telefonlarımızı şarj etmek için bir elektrik prizine ihtiyacımız yok çünkü powerbanklar var. Powerbank sandığınızdan çok daha ileri bir buluş. Şarj aletiniz yanınızda olmadığında, bir yerde şarjsız mahsur kaldığınızda, gerçekten çok işe yarar bir alet. Powerbanklar mAh adı verilen ölçü birimlerine göre ayrılır bu birimler powerbank aletlerinin ne kadar şarj depoladığını ve şarj edebileceğini gösterir. Örneğin 10.000 mAh powerbank telefonunuzu 4 kere şarj edebiliyorsa 5.000 mAh iki kere şarj edebilir. Bu önemli buluşun dünyadaki satışı son 5 yıldır gerçekten çok fazla eğer uygun fiyata bulabilirseniz mutlaka alın ve satın.

Bebek Ürünleri

Bu sektör çok fazla yaratıcılık ve bebek anne psikolojisi bilmenizi gerektiriyor. Hatta bu sektöre girmeden önce bu konuda alacağınız 1 saatlik bir eğitim bile sizi sandığınızdan çok daha iyi yerlere getirebilir. Anneler bebekleri ilk doğduklarında çok hassastırlar. Bu nedenle bebeklerine alacakları ürünleri özenle seçerler. Pek çok aile aynı zamanda bu dönemde bebeklerine alacakları ürünlerin fiyatlarını çok fazla umursamaz ürünün kalitesine bakar. Bu nedenle kaliteli bir ürün üretip satarsanız fiyatınız yüksek de olsa iyi para kazanabilirsiniz.

Şarj Edilen Çakmak

Eminim bu ürünü ilk defa duyanlarınız vardır. Çakmak, sigara kullanan kişilerin en büyük masraflarından biridir. Çakmak bittiğinde ya çakmağı dolduracak ya da yeni çakmak alacaktır. Hatta sigara kullanan birinin çakmağa harcadığı yıllık miktar 100 TL’ye ulaşmaktadır. Bu nedenle şarj edilebilir çakmak pek çok kişiyi bu masraflardan kurtaracak ve çok satılacaktır. Güzel bir tasarım ve işlev ile şarj edilebilir çakmak 2019’da gerçekten çok fazla satabilir.