FinansP.com

Hızlı iş Bulma Yöntemleri

Hızlı iş Bulma Yöntemleri

Hızlı iş Bulma Yöntemleri

En İyi Güncel İş İlanları (Kariyer) Servisleri

Dünyamız üzerinde her geçen gün yeni meslek kolları, iş planları oluşuyor. İş arıyorsanız, pazarı analiz ederek potansiyelinizin ederini arıyorsanız en iyi güncel kariyer iş ilanları sitelerine göz atarak kolaylıkla aradığınızı bulabilirsiniz.

Endüstri 2.0 hayatımıza binlerce yeni meslek kazandırdı. Çağımızın bu güçlü dönüşümü içerisinde iyi bir kariyer planına ihtiyacınız var.

part-time, full-time, remote ve freelance gibi farklı çalışma tipleriyle tanışın ve zamanınızı en iyi biçimde yönetin.

İş Aramak ve Bulmak

İş hayatına atılmadan önce tüm dünyanın ve ülkemizin iş aramak denilince akla gelen isimlerini incelemeden geçmek olmaz.

LinkedIn
Kendinizi tanıtmak ve CV raporunuzu tüm dünyaya duyurmak için bundan daha iyi bir servis bulamazsınız.

Tüm iş dünyasının bağlı olduğu bu portalda eğitim geçmişinizi sergileyecek, başarılarınızı anlatacak ve yeteneklerinizi tüm dünyaya yayacaksınız.

İŞKUR
2003’den beri Türkiye’de iş istihdamı konusunda çalışmalar yürüten İŞKUR, iş bulmanın yanı sıra iş öğrenmek içinde son zamanlarda oldukça tercih edilen bir kurum. Eğer kendinize hızlı para kazanma yahut ek iş olarak para kazanma yöntemi arıyorsanız göz atabileceğiniz bir kurum olduğunu söylemeliyiz.

En İyi Güncel Kariyer İş İlanları Servisleri

Dünyamıza hangi meslekler eklendi, mesleklerin maaş aralıkları nelerdir, hangi meslekler yok oldu? Gibi sorularınızla oluşturacağınız kariyeriniz için en güncel kariyer iş ilanları sitelerini tanımanız gerekiyor.

1- CV Login

İş başvurusunda bulunmadan önce yahut kariyer planından önce kendimizi tanımamız ve profilimizi çizmemiz gerekiyor. Curriculum Vitae baş harflerinden gelen CV (özgeçmiş) yeteneklerimizi tarif edebildiğimiz en iyi yerdir.

İyi bir özgeçmiş oluşturarak şirketleri, müşterileri etkilemek oldukça kolaydır. CV Login servisiyle basit bir şekilde web tabanıyla hayal ettiğiniz CV’yi oluşturabilirsiniz.

2- Kariyer net

Önceki adımda CV sayfamızı oluşturduktan sonra Türkiye’de en çok kullanılan iş bulma sitelerinden birisi olan kariyer net’e göz atın.

1999’da yayın hayatına başlayarak her gün binlerce ilanın yayınlandığı bu serviste, başarı hikayeleri ve röportajlar okuyabilir, kariyeriniz için en uygun ilanları kovalayabilirsiniz.

3- İşbul

Hizmet personeli, işçi, yönetici, yeni mezun, uzman, engelli gibi kategorilerle iş ilanları sunan İşbul, kendine özgü özgeçmiş oluşturma aracına da sahiptir.

Siteye üye herkes aylık 1 adet ücretsiz olarak ilan yayınlama hakkına sahiptir.
Ücretsiz şekilde verdiğiniz iş ilanları 60 gün süreyle yayınlanır.
24 saat kesintisiz çağrı merkezi hizmetine sahiptir.
Verdiğiniz iş ilanları üzerinde istediğiniz ölçütlerde filtreleme belirleyerek hızlıca başvurular arasında eleme yapabilirsiniz.

4- Yenibiriş

2000 yılında piyasaya açılan Yenibiriş, bünyesinde barındırdığı 15 binden fazla ilanla stajyerler için, part-time iş arayanlar için, engelliler için farklı kategorilerde hizmet veriyor.

Üye olmadan yayınlanan ilanları görebildiğiniz bu iş bulma servisine bayılacaksınız.

5- Secretcv

65 bin üye firmayla sektörün eski isimlerinden birisi olan Secretcv, bünyesinde 22 milyondan fazla yüklü cv’ye sahip. Gizlilik yönünde şüphe bırakmayacak taahhüt veren bu servise göz atmayı unutmayın.

Freelance ve Remote Çalışmak
Tüm dünyada hızla popülerleşen çalışma modellerinden olan Freelance ve Remote çalışma, aradığınız kavramlar olabilir.

Freelance çalışmak nedir?: “Serbest çalışan” olarak Türkçeye çevirebileceğimiz Freelance, sabit bir işverene bağlı kalmaksızın bulunduğunuz ekosistemden müşterilere iş yaparak para kazanmaktır. Saatlik olabildiği gibi proje bazlı da çalışabilmeniz mümkündür. freelancer, upwork, uzmankirala, bionluk örnek freelance servislerdir.

Remote çalışmak nedir?: Sabit bir işverene uzaktan çalışmanız modeline sahip çalışma yöntemidir. Remote çalışma ile bulunduğunuz ülkede herhangi bir ilden ofise gitmenize gerek kalmadan bilgisayarınızda iş yapabileceğiniz gibi başka bir ülkeye o ülkenin çalışma saatleri çerçevesinde iş yapabileceğiniz çalışma yöntemidir.