FinansP.com

Halkbank eksi hesap Açma

Halkbank eksi hesap Açma

Halkbank eksi hesap Açma ,Acil nakit ihtiyaçlarınız için hesabınızda para olmasa bile limitiniz dahilinde şubelerden ve Bank24’ten para çekebileceğiniz, Bank24 kartınızla alışveriş yapabileceğiniz veya havale gibi bankacılık işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz bir hesap türüdür. ve EFT.

Avantajlar
Hesap Açın; Elektrik, su, telefon faturaları ve kira, kredi taksitleri gibi düzenli ödeme siparişlerinizi de güvence altına alır. Düzenli ödeme talimatlı hesabınızın yeterli limiti varsa, ödemeleriniz geciktirilmeyecek ve zamanında ödenecektir. Üstelik Açık Hesabınızdan 100 TL kullandığınızda günlük sadece 0,08 TL * ödüyorsunuz.

BSMV ve KKDF, 0,08 TL faiz tutarına dahildir.


Limitiniz dahilinde Şubelerimizden veya Bank24’lerimizden nakit çekebilir, havale, EFT gibi bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik, su, telefon gibi düzenli fatura ödemeleri ile kredi kartı ve kredi taksit ödemeleriniz gecikmeden zamanında yapılır.
Açık Hesabın tanımlandığı vadesiz hesaba herhangi bir nakit girişi olması durumunda öncelikle açık hesap bakiyesi kapatılır.
Kredili mevduat bakiyesi faizi, hesabınızın eksiye düştüğü dönemde günlük olarak hesaplanır ve talebinize bağlı olarak aylık veya üç aylık dönemlerin sonunda hesabınıza yansıtılır.
Limit kullanımınız için herhangi bir ücret veya komisyon alınmaz.