FinansP.com

Hakkımızda

 © TÜM HAKLARI SAKLIDIR

FinansP.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı FinansP.com ‘a aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.” Kişisel Bilgilerinizi Kimse ile Paylaşmayınız.

Finansp.com sitesinde yalnızca internet okuyucularına yönelik kredi oranları ve kredi faizleri ayrıca bankaların düzenlemiş olduğu kampanyalar hakkında bilgiler verilmektedir. Bu oranların ya da kampanyaların güncelliğini kaybetmiş olmasından finansp.com sorumlu tutulamaz.

En güncel oranlar için banka ya da kurumların resmi sitelerini ya da fiziki adreslerini kullanabilirsiniz. Sitemizde yatırım tavsiyesinde asla bulunulmaz.

FinansP.com yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.FinansP.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. 

FinansP.com Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi vermez. Al , Sat , Tut gibi fikirler sizin sorumluluğunuzdadır.

FinansP.com sitesinde yalnızca internet okuyucularına yönelik kredi oranları ve kredi faizleri ayrıca bankaların düzenlemiş olduğu kampanyalar hakkında bilgiler verilmektedir. Bu oranların ya da kampanyaların güncelliğini kaybetmiş olmasından FinansP.com sorumlu tutulamaz. En güncel oranlar için banka ya da kurumların resmi sitelerini ya da fiziki adreslerini kullanabilirsiniz. Sitemizde yatırım tavsiyesinde asla bulunulmaz.

PRİVACY POLİCY

All copyrights of the articles, news and photographs published on the FinansP.com website belong to FinansP.com. It cannot be quoted without permission, even by showing the source.” Do Not Share Your Personal Information With Anyone.

On the Finansp.com site, information about loan rates and loan interests, as well as campaigns organized by banks, is provided only for internet readers. Finansp.com cannot be held responsible if these rates or campaigns are out of date. For the most up-to-date rates, you can use the official websites or physical addresses of banks or institutions. Investment advice is never made on our site.

The information, comments and recommendations on FinansP.com are not within the scope of investment consultancy. Investment consultancy service; brokerage houses, portfolio management companies, non-deposit banks and the customer within the framework of an investment consultancy agreement. The comments and recommendations contained herein are based on the personal opinions of those commenting and recommending. These views may not be suitable for your financial situation and risk and return preferences.

Therefore, making an investment decision based solely on the information contained herein may not yield results that meet your expectations. The information contained herein has been obtained from publicly available sources believed to be reliable, and FinansP.com and its managers do not accept any responsibility for any damages that may arise from the errors and incompleteness of the information in these sources and the use of commercial transactions.

FinansP.com does not give investment advice in any way. Ideas such as Buy, Sell, Hold are your responsibility.

On the FinansP.com site, information about loan rates and loan interests, as well as campaigns organized by banks, is provided only for internet readers.