FinansP.com

Hafta Sonu Ek İŞ ne Yapabilirim

Hafta Sonu Ek İŞ ne Yapabilirim

Hafta Sonu Ek İŞ ne Yapabilirim , Son zamanlarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte ihtiyaçların arttığı bir gerçek haline geldi. Kimi vatandaşlar temel ihtiyaçlarını karşılamakta sorunlar yaşarken kimi vatandaşlar daha güzel bir yaşam için daha fazla gelire ihtiyaç duymaktalardır. Bu ek kazanç ihtiyaçlarını çeşitli şekillerde gidermeleri mümkün olmaktadır.

Bu yöntemler birden çok ve kazançları da birbirinden oldukça farklıdır. Bu işler her zaman yapılabileceği gibi genel itibari ile Hafta sonu ek iş imkânları olarak da geçmektedir. Bu şekilde belirtilmesinin sebebi ek iş olarak belirtilen işlerin hafta içi kendi işlerimiz ile birlikte yapılamayacak olması düşüncesidir.

Bu işler çok çeşitli olmaları nedeni ile teker teker incelenmesi gereken iş kollarıdır. Bunlardan bazılarını açıklamanın uygun olacağı düşünülmektedir. Birkaçı aşağıda başlıklar halinde verilmiştir.

Makale yazarak Para Kazanma

İşler arasında en popüler olan hafta sonu ek iş fırsatlarının arasında en popüler olanıdır. Buradaki sistem kaliteli platforma üye olunması ile gerek hafta içi gerek hafta sonu sunulan konuların yazılması ile kazanç sağlanmaktadır.

Makale yazarak para kazanma yolu gayet güvenilir ve kazançlı bir yöntemdir. Bu yöntem aracılığı ile yazarların 5000 ₺ civarlarında para kazanmaları mümkündür. Makalelerimizi direk kendimiz bazı platformlarda satabileceğimiz gibi direk bizden alım yapacak siteler aracılığı ile de çalışmak mümkündür. Direkt satabileceğimiz platformlarda satış işlemi bizi biraz yorabilir fakat kazancı oldukça yüksektir.

Direkt istediği makaleyi yazmamızı isteyen siteler ile çalışmak daha az kazanç sağlasa da makalemizi pazarlamak gibi bir sorun bulunmamaktadır. Bir nevi sürümden kazanma durumu ile daha fazla kazançlar da elde etmek mümkündür.

Anket Doldurarak Para Kazanma

Avrupa ve Amerika da oldukça popüler bir hafta sonu ek iş imkanı olarak değerlendirilen oldukça kazançlı bir kazanç modelidir. Bu şekilde para kazanmak için kaliteli bir anket sitesine üye olmak ve profilimizi düzgün bir şekilde doldurmak gerekmektedir.

Bu sitelerde anket sıklığı doldurduğumuz profil ile doğru orantılı olarak gelmektedir. Bazı kişiler günde 10 veya 20 dolar gibi anketlere muhatap olur iken diğer kişiler günde birkaç dolarlık anket doldurabilmektedirler. Bu açıdan profilin sağlam doldurulması kazancın artması açısından oldukça önemlidir.

Anket ile para kazanmak bazen çok ciddi kazançlar elde etmeye sebep olmaktadır. Bil hassa Avrupa ülkelerinde bu şekilde binlerce dolar kazanan üyeler bulunmaktadır. Anket siteleri içerisinden yabancı kökenli anket firmaları ile çalışmak daha fazla kazanç elde etmeyi sağlayacaktır. Bu açıdan forum sitelerinde site ile ilgili olumsuz bir yorum olmayan yabancı bir site ile çalışarak bu işten güzel bir ek gelir elde etmek mümkündür.

Oyun Oynayarak Para Kazanma

Son zamanların bir başka ek gelir imkanları sunan projesi de oyun oynayarak para kazanma imkanıdır. Siteler almış oldukları reklam gelirlerini kullanıcılarına paylaştırarak gelir elde etmelerini sağlamakta kendileri de kazanç sağlamaktadırlar. Bu iş de hafta sonu ek iş olarak yapılabilecek gayet kolay bir iştir.

Bu yöntem ile çok fazla para kazanma şansı bulunmaktadır. Bu yöntem ile aylım bir siteden kazanılabilecek maksimum kazanç 100 ₺ civarındadır. Buradan para kazanmak için birden fazla siteye üyelik gerçekleştirilip 500 ₺ civarında bir kazanç elde etmek mümkündür.

Burada dikkat edilmesi gereken en nemli husus sitelerin güvenilirliği konusudur. Bu konuda dolandırıcı sitelerin sayısı oldukça fazladır. Her geçen gün sağlamış oldukları kazançları çekemediklerini iddia eden birçok kullanıcı yorumu okunmaktadır. Bu bakımdan her konuda olduğu gibi bu şekilde para kazanmak isteyenlerin araştırma yapmaları gerekmektedir.