FinansP.com

Fener Bahçe Token Halka Arz Detayları

Fener Bahçe Token Halka Arz Detayları

Fener Bahçe Token Halka Arz Detayları , paribu Aracılığı ile 09 Ağustos 2021 de halka arz yapan fener bahçe basın açıklamasında bütün coin lerin bittigi görüldü ve çok kişi alım yapmak için beklerken yetişemediler ilk halka arzdan sonra fiyat kısa sürede açılıp Lot sayısı tükendi.

Bu 25 yıllık bir işbirliği anlaşmasıdır”

Ali Koç, anlaşmanın 25 yıllık bir işbirliği olarak değerlendirildiğini belirtti.

Yurt içi ve yurt dışında 12 farklı firma ile görüştüklerini ve Paribu’yu tercih ettiklerini vurgulayan Koç, şunları söyledi:

30 saniyede tükendi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Paribu CEO’su Yasin Oral’ın katıldığı basın toplantısında, Fenerbahçe Token’ın piyasaya girmesinin ardından ‘Seçenek 2′ olarak satışa sunulan 30 TL değerindeki 500 bin (15 milyon TL) Token’ın tamamı satıldı. 30 saniye. Paribu CEO’su Yasin Oral, “Bu arada 2. Seçenek 30 saniyede tükendi” derken, Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç bu duruma şaşkınlığını gizleyemedi ve “Nasıl yani! Adil değil, henüz almadık” dedi. ” Kısa bir süre sonra tekrar söz alan Oral, 15 TL’ye satılan 20 milyon ‘Option 1’ Token’ın süresinin dolmak üzere olduğunu açıklayarak, “Seçenek 1 de bitmek üzereydi. Sanırım her şey bitecek. basın toplantısı bitmeden 🙂

Fener Token,
Fenerbahçe Token nasıl alınır,
Paribu,
Fenerbahçe Token grafik,
Fener Token Paribu,
Paribu Fenerbahçe,
Fenerbahçe Token Yorum,
Fenerbahçe Token ne zaman çıkacak