FinansP.com

Brave Browser İle Para Kazanmak

Brave Browser İle Para Kazanmak

Brave Browser, internette sörf yaparken para kazanmanızı sağlıyor. Brave Browser, Google, Firefox gibi bir internet tarayıcısıdır. Bu tarayıcı sayesinde internette dolaşırken kolayca para kazanabiliriniz. Brave Browser kendi tarayıcısı üzerindeki reklamları görüntüleyerek para kazanmanızı sağlıyor.

Ayrıca dilediğiniz zaman reklamları kapatabilir ve  reklamsız internette dolaşabilirsiniz. Brave browser, gizliliğe büyük önem vermektedir bu nedenle tor ağını kullanmaktadır. Yani içiniz rahat bir şekilde Brave Browser’ı kullanabilirsiniz.

Tarayıcı içerisinde bir reklam engelleyici bulunuyor, bu seçeneği işaretlediğinizde reklamlarengelleniyor ve reklamsız olarak Brave Browser tarayıcısını kullanabiliyorsunuz. Dilediğiniz zaman da reklam engellemesini kapatabilir ve internette dolaşma  sürenize göre önemli miktar gelir elde edebilirsiniz. Peki brave browser ile nasıl para kazanılır ?

Brave tarayıcı uygulaması, Mozilla’nın ortakları tarafından geliştirilmiştir. Bu nedenle sistemin oldukça güvenilir olduğunu anlayabilirsiniz. Brave Browser, üzerinde çok fazla çalışılıp geliştirildiği için, diğer tüm tarayıcılardan daha hızlı hale gelmiştir. Eğer tarayıcı hızınız size yeterli gelmiyorsa Brave Browser’ı denemelisiniz.

Brave Browser İle Nasıl Ve Ne Kadar Kazanırım ?

Brave Browser, BAT adı verilen bir kripto para çıkarmıştır. Brave tarayıcısını kullanıp reklamları görüntülediğiniz zaman Bat coin kazanıyorsunuz. Örneğin Brave tarayıcısından bir spor sayfasına girdiniz oradan haber sayfasına bu şekilde sayfaları gezip ziyaret ettiğinizde karşınıza çıkan reklamlar size BAT coin kazandıracaktır. Bat coin şuan yaklaşık
0,39 $ değerine sahiptir ve yaklaşık 1 yıl önce değeri yalnızca yarısıydı. Yani bat coin sürekli olarak yükselmekte ve havuzda bulunan coinlerinizin gerçek para değeri artmaktadır. Peki ne kadar bat coin kazanırım ? Aslında bu konuda net bir açıklama henüz yapılmamış ama çeşitli bilgiler dolaşmaktadır.

Brave Browser ile nasıl para kazanılır ? Öncelikle Brave Browser’de  çıkan reklamların gelirinin %55’ini yayın yapan web site alacaktır. %30’unu Brave Browser %15’ini ise siz alacaksınız.Şöyle bir şey düşünelim. 1000 tane sayfa ziyaret ettiğinizi düşünün bu sayfalardan toplam 100 BATCOİN reklam geliri elde edilsin. Bu reklam gelirinden yayın yapan kuruluşlar 55 BATCOİN kazanacaktır. Brave Browser 30 BATCOİN siz ise 15 BATCOİN kazanacaksınız.

Sizin sayfaları ziyaret etmekten başka hiçbir şey yapmanıza gerek olmadığını düşününce gayet makul bir miktar. Daha sonra elde ettiğiniz BATCOİN’ler havuz hesabınızda birikecek. BATCOİN değer kazandıkça reklam ücretleri BATCOİN bazında azalacağından doğal olarak daha az BATCOİN kazanacaksınız.

Hesabınızda biriken BATCOİN’leri yatırım olarak bekletebilir veya satabilirsiniz. Şuanda 1 BATCOİN yaklaşık 1,80 TL değerindedir. Sadece geçen seneki değeri 1 TL’nin çok altındaydı. Unutmayın Bitcoin ilk çıktığında 1 pizza 5.000 bitcoin değerindeydi. Şuanda 5.000 bitcoin yaklaşık 500 milyon TL değerindedir.

Kazandığım Coinleri Nasıl Satabilirim ?

Brave Browser aracılığıyla kazandığınız coinleri satmak için forumları bulabilirsiniz. Kripto paralarla ilgilenen  sayısız forum bulunmaktadır. Eğer cazip bir fiyat önerirseniz elinizdeki BATCOİN‘leri satabilirsiniz. Eğer çok talep eden olursa gerçek değerinin biraz üzerinde satmanızda fayda var.

Ayrıca kazandığınız BATCOİN‘leri internetteki kripto para borsasına erişim sağlayan siteler üzerindende satabilirisiniz. Ancak bu tarz siteler %1 ile %10 arası komisyon alabilir.