FinansP.com

Beşiktaş 1903 Token Coin

Beşiktaş 1903 Token Coin

Beşiktaş 1903 Token Coin Kripto para dünyasında futbol rüzgarı esmeye devam ediyor. Fenerbahçe’den sonra Beşiktaş da Token ihraç ediyor. Kara Kartal’ın 600 milyon liralık Beşiktaş Token satışı için kripto para borsası Kointra ile anlaştı.

Fenerbahçe geçtiğimiz aylarda kripto para borsası Paribu ile anlaşma yaparak kripto para piyasasına giriş yapmıştı. Futbol dünyası kripto paralara sıcak bakmaya devam ediyor. Dijital dünyaya bir adım daha Beşiktaş’tan geldi. Kara Kartal’ın 600 milyon liralık Beşiktaş Token satışı için kripto para borsası Kointra ile anlaştığı öğrenildi.

BEŞİKTAŞ TOKEN

Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor’dan sonra Türkiye’nin en büyük kulüplerinden biri olan Beşiktaş ‘Token’ çıkarıyor. Borsa Gündem’de yer alan habere göre, Kointra ile Beşiktaş arasında anlaşmaya varıldı.

PİYASA DEĞERİ 600 MİLYON TL

Anlaşmaya göre piyasaya sunulacak Beşiktaş Token’in toplam değeri 600 milyon TL olacak. Sözleşme şartlarının önemli bir maddesine göre Beşiktaş Tokenlerinin bir kısmı tıpkı Fenerbahçe’de olduğu gibi ilk etapta satışa sunulacak. Söz konusu miktar 200.000.1903 adet ile sınırlı olacaktır. Zamanla 600 milyon token satılacak.

bjk coin

bjk coin

Öte yandan Beşiktaş taraftarlarının Beşiktaş 1903 Token’ın birçok avantajından yararlanacağı belirtildi.

Beşiktaş Token
Beşiktaş coin Yorum
Beşiktaş Token Bitci
Beşiktaş Token ne zaman gelecek
Beşiktaş Token on satış
Beşiktaş Token fiyat
Beşiktaş Token Paribu