FinansP.com

Altın Hesabı Açabileceğiniz 8 Banka Tavsiyesi

Altın Hesabı Açabileceğiniz 8 Banka Tavsiyesi

Altın Hesabı Açabileceğiniz 8 Banka Tavsiyesi ,Altın hesabı açabileceğiniz bankalar altın yatırımı yapmak için artık kuyumcuya gitmeye gerek kalmadan İnternet bankacılığıyla altın yatırımı yapabilirsiniz.

1. Ziraat Bankası Altın Hesabı
TC Ziraat Bankasında sunulan iki altın hesabı var. Bunlar, Altın Talep Talebi Hesabı ve Vadeli İşlemler Altın Mevduat Hesabı olarak belirtilebilir. TC Ziraat Bankasının en büyük avantajlarından biri altın hesaplarında yapılan işlemlerde komisyon ücreti ödememesi.

2. Garanti Bankası Altın Hesabı
En çok tercih edilen bankalardan biri olan Garanti’nin sunduğu altın hesaplarıyla, TL veya USD altın alım ve satımı yapabilirsiniz. Garanti altın hesabının avantajı eski altın, işçilik masrafları ve düşük altın ile karşılaşmamanızdır.

3. VakıfBank Gold Age Hesabı
Altın ile gram bazında alabilirsiniz, VakıfBank’ın “Altın Çağ Hesabı” na sahip olabilirsiniz. Ayrıca düzenli altın alım emirleri de biriktirebilirsiniz. Aynı şekilde çoğu bankanın yaptığı gibi işçilik ücretleri gibi ücret ödemeniz gerekmez. VakıfBankası bir altın hesaptan işlem ücreti talep etmez.

4. Şekerbank Altın Hesabı
Şekerbank’ın ‘Altın Hesabı’ verilen talep servisi, 0.01 gramlık döviz alım satısı veya banka tarafından belirlenen oranları alıp altın satın alabilir. Bu nazik olmayan hizmette, altın hesabınızdaki banka ile aynı bankada bulunan başka bir hesaba da geçebilirsiniz.

5. alBaraka Altın Katılım Hesabı
AlBaraka altın hesabınız 1000/1000 saflıkta işlenir ve işçilik ücretini ödemiyorsunuzdur. AlBaraka’nın sunduğu özel Altın Toplama Günleri kapsamında, altını en yakın şubeye götürüp anında hesap açıp biriktirebilirsiniz.

6. Kuveyt Türk Altın Hesabı
Kuveyt Türk’ün en büyük avantajlarından biri, banka tarafından belirlenen oranlarda kules şeklinde altın hesabınızdan çekilebilmenizdir. Bir başka avantaj da, altın oranı belirlediğiniz seviyeye ulaştığında banka sizin için altın çıkarabilir ve TL hesabını kendinize otomatik olarak aktarabilir.

7. YapıKredi (YKB) Altın Hesabı
Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu altın hesaplarla, hızlı bir şekilde birikmeye başlayabilirsiniz. Talep Altın Hesabını ve YKB’nin sunduğu Altın Altın Hesabını bulabilirsiniz.

8. Enpara Altın Hesabı

Online digital bankası olan enpara altın hesabı açmak çok basit hemen hesap açta döviz ve altın hesabı açabilirsiniz ve hemen alabilirsiniz.